074 - 242 00 65 info@customcamp.nl

Ruimte in je camper!

Peugeot Boxer 6 meter camper

Een zee van ruimte en toch slechts 6 meter lang.

Wat een heerlijke ruime indeling met alles aan boord wat nodig is. Een fijn bed op 140 bij 196, een riante hoekbank, een zeer complete keuken, volop kastruimte, extra ramen, daklichten en nog veel meer!

De indeling is gebaseerd op de aanstaande jubileum versie van 10 jaar CustomCamp. Wij zijn van mening dat deze (vergelijkbare) indeling ruimte geeft zonder in te leveren op comfort. Dé ideale indeling voor een 2 persoons kampeerauto met een lengte van nog geen 6 meter. 

Het bamboe en de blauwtinten maken het interieur huiselijk en gezellig. En de indeling van de keuken is extra speels met de kratten, lades en extra tafel.

De camper is voorzien van 2 forse 200 amp AGM accu’s waardoor probleemloos off grid gebivakkeerd kan worden. De water- en gasvoorziening zijn eenvoudig en zeer functioneel.

Dit was de laatste oplevering voor 2021, maar zeker niet de minste! 

(p.s. Buddy en baas, heel veel geluk gewenst, het is jullie meer dan gegund!)

 

Stel een vraag of bel me terug

Heeft u een vraag of wilt u teruggebeld worden? Via onderstaand formulier helpen wij u graag.

1 + 1 =

CustomCamp

Granaatstraat 46
7554 TR Hengelo

074 - 242 00 65
info@customcamp.nl

Openingstijden
Ma - Vr: 09:00-17:00

sitemap

Laatste 2 Tweets

"Klaar voor vertrek! https://t.co/dXOrIGXf7G"
"De aller, aller gaafste camper van Nederland staat te koop! Kom kijken word verliefd! https://t.co/vqAlnP0dUw"

Volg ons

Pin It on Pinterest